Kilka słów o nas

Jesteśmy polskim sklepem internetowym
oferującym swoim klientom dostęp do bardzo szerokiej
bazy produktów elektronicznych z całego świata. 

2017 – Początki firmy​

Początki naszej firmy sięgają 2017 roku, w którym rozpoczęliśmy działalność internetową pod nazwą E-BOXI.PL.
Firma była skupiona wtedy głównie na sprowadzaniu
egzotycznych smartfonów Dual SIM z Azji, Indii oraz USA,
które były niedostępne na rynku polskim.

2019 – Rebranding i rozszerzenie oferty​

W roku 2019 postanowiliśmy zmienić nazwę firmy na Szopster.pl, a także zaktualizować ofertę naszych produktów poszerzając ją o takie kategorie jak tablety, urządzenia smart home, odkurzacze inteligentne, drony, drobne AGD, RTV i wiele innych.

Bieżący rok i plany na przyszłość

Bieżący rok i plany na przyszłość
W chwili obecnej można nas znaleźć na wielu portalach sprzedażowych, takich jak Allegro.pl, Morele.net, Empik.com, Arena.pl, G2A.com czy też porównywarkach cenowych, takich jak Ceneo.pl, Skąpiec.pl, Nokaut.pl, Okazje.info.

Naszym głównym celem na najbliższe lata jest bardzo dynamiczny rozwój naszej firmy oraz automatyzacja wszystkich procesów w niej panujących dzięki czemu będziemy mogli zapewnić ekspresowe i bezproblemowe zakupy. Planujemy także wejść w nowe rynki produktowe, a także zwiększyć świadomość naszej marki w Polsce.

Czym wyróżniamy się na tle konkurencji?

Kazdego dnia dążymy do tego, żeby zakupy w naszym sklepie były dla Ciebie przyjemnością.

Sklep przyjazny dla użytkownika

Naszym celem jest zbudowanie sklepu przyjaznego naszym użytkownikom. Dokładamy wszelkich starań, żeby zakupy przebiegały komfortowo z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Gwarancja niskich cen oraz szerokiej oferty

Codziennie aktualizujemy i uzupełniamy bazę naszych produktów o nowe pozycje. W chwili obecnej mamy ich już kilka tysięcy. Chcemy, dopasować asortyment do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Dla nas klient nie jest tylko cyferką

Stawiamy dobro naszych klientów na pierwszym miejscu oferując najwyższej jakości wsparcie przed, jak i pozakupowe. Napisz, nasi konsultanci czekają na Twoje pytania!