• O nas


baner-o-nas.png

Szopster.pl jest polskim sklepem internetowym oferującym swoim klientom dostęp do bardzo szerokiej bazy produktów elektronicznych z całego świata.
Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości i satysfakcji z przeprowadzonych u nas zakupów, a także zapewnienie naszym użytkownikom wygodniejszego i prostszego życia dzięki sprzedawanym nowinkom technicznym.

Dzięki sprawnej obsłudze, błyskawicznemu dostarczaniu zakupionych produktów oraz dostępie do ogromnej bazy elektroniki staramy się zaspokajać oczekiwania naszych klientów w stu dziesięciu procentach. :-)
Posiadamy szeroki asortyment produktów takich jak smartfony, akcesoria GSM, smartwatche, peryferia komputerowe, konsole, produkty smart home oraz RTV, a nasza oferta jest cały czas aktualizowana o kolejne nowe produkty.

W celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi umożliwiamy naszym klientom płatności za pomocą wielu popularnych metod, takich jak błyskawiczne przelewy bankowe, bezpośrednie przelewy na konto lub płatności ratalne z mBankiem.

Projektując nasz sklep kierowaliśmy się głównie intuicyjnością i szybkością obsługi, dzięki czemu każdy może bez problemu poradzić sobie z procesem zakupowym, a w przypadku problemu nasz dział obsługi klienta na pewno pomoże w zrealizowaniu zakupu.
Szopster.pl to nie tylko kilku ludzi pracujących w biurze od 8:00 do 16:00. To także technologiczni pasjonaci, którzy są tutaj przede wszystkim dla Was.